Please wait while JT SlideShow is loading images...
Γρ. Κωνσταντέλλος Υπ. Δήμαρχος Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης Γρ. Κωνσταντέλλος Υπ. Δήμαρχος Βάρης Βούλας ΒουλιαγμένηςΓρ. Κωνσταντέλλος Υπ. Δήμαρχος Βάρης Βούλας ΒουλιαγμένηςΓρ. Κωνσταντέλλος Υπ. Δήμαρχος Βάρης Βούλας Βουλιαγμένης12/01/2014 Εκδήλωση στο Divani Apollon Palace12/01/2014 Εκδήλωση στο Divani Apollon Palace12/01/2014 Εκδήλωση στο Divani Apollon Palace12/01/2014 Εκδήλωση στο Divani Apollon Palace12/01/2014 Εκδήλωση στο Divani Apollon Palace12/01/2014 Εκδήλωση στο Divani Apollon Palace
Αυγουστος 2017
Κ Δ T Τ Π Π Σ
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Facebook Twitter Youtube

Newsletter

Ονομα:
Email:

Share/Save/Bookmark

 

Δελτίο Τύπου

Ισχυρό και αποτελεσματικό ψηφοδέλτιο κατέθεσε ο συνδυασμός «Βάρη Βούλα Βουλιαγμένη – Πόλη για να Ζεις»

Πλήρες ψηφοδέλτιο, με 96 συνολικά υποψηφίους συμβούλους κατάθεσε ο συνδυασμός «Βάρη Βούλα Βουλιαγμένη – Πόλη για να Ζεις» στο πρωτοδικείο Αθηνών την Κυριακή 27 Απριλίου. Ο επικεφαλής του συνδυασμού, και υποψήφιος Δήμαρχος, κ. Γρηγόρης Κωνσταντέλλος εξέφρασε τη χαρά και ικανοποίησή του για το γεγονός αυτό, αλλά πολύ περισσότερο για τα ποιοτικά χαρακτηριστικά των μελών του ψηφοδελτίου.

Το ψηφοδέλτιο του συνδυασμού εκπροσωπεί, στο μέτρο του δυνατού, όλα τα κοινωνικά στρώματα, όλες τις ηλικίες και όλες τις περιοχές του Δήμου μας. Απαρτίζεται από ανθρώπους με πλούσια εμπειρία και προσφορά στα κοινά, πλαισιωμένους από νέους ανθρώπους που δείχνουν έμπρακτα την αγάπη τους για την πόλη με τη συμμετοχή τους.

Ο κ. Κωνσταντέλλος δήλωσε, πεπεισμένος για την επερχόμενη νίκη του συνδυασμού στις εκλογές της 18ης Μαΐου. Παράλληλα εξέφρασε τη βεβαιότητα του ότι θα ασκηθεί αποτελεσματική διοίκηση στο Δήμο τη νέα δημοτική περίοδο με δεδομένο ότι τα στελέχη του ψηφοδελτίου διαθέτουν γνώσεις, όρεξη και όλα τα προσόντα να υλοποιήσουν το πρόγραμμα του συνδυασμού χωρίς καμία εξάρτηση από τοπικά ή άλλα συμφέροντα.

Όλα τα ονόματα του ψηφοδελτίου:

ΒΑΡΗ ΒΟΥΛΑ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ - Πόλη για να ΖΕΙΣ
ΥΠΟΨΗΦΙΟΣ ΔΗΜΑΡΧΟΣ
1 ΚΩΝΣΤΑΝΤΕΛΛΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ Κυβερνήτης Πολιτικής Αεροπορίας - Οικονομολόγος
Β Α Ρ Η
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

2 Αργυροπούλου Λυδία Πτυχ. Οικονομικων & Διοικ.Επιχ/σεων
3 Αυριωνίδου Χριστίνα Φιλόλογος
4 Βαδάσης Χρήστος Βιβλιοπώλης
5 Βάσης Νικόλαος Συνταξιούχος Δημοσίου
6 Γεωργάρας Σπυρίδων Επιχειρηματίας
7 Γιατράκου Σοφία Ιατρός Δερματολόγος Αφροδισιολόγος
8 Γραμμένος Βασίλειος Δημοσιογράφος
9 Δαδά-Παπαδιά Αριάδνη Γυμνάστρια-Πρωταθλήτρια
10 Δήμας Ιωάννης Αρχιτέκτων Πολεοδόμος
11 Ευαγγελόπουλος Πολυζώης (Ζώης) Στρατιωτικός Ιατρός
12 Ζυγούρης Νικόλαος Πολιτικός Μηχανικός
13 Ήφαιστος Παναγιώτης Καθηγητής Πανεπιστημίου Πειραιώς
14 Καλιντζής Στυλιανός (Στέλιος) Υπάλληλος Υπουργείου Παιδείας
15 Μιχαλόπουλος Βασίλειος Τοπογράφος Μηχανικός
16 Μπαντέκας Παναγιώτης Διπλωματούχος Μηχανικός ΕΜΠ
17 Μποζιάρη Κυριακή (Κική) Ιδιωτική Υπάλληλος
18 Μπραϊμνιώτη Μαρία Επιχειρηματίας
19 Παπαμιχαήλ Βασίλειος Ηλεκτρονικός-Προγραμματιστής Η/Υ
20 Σεμελίδης Γεώργιος Φοιτητής
21 Σοφού Μαρία Εφοριακός
22 Σφέτσας Κώστας Συνταξιούχος ΔΕΗ
23 Φλεριανού Παναγιώτα (Γιώτα)
ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
24 Αποστολοπούλου Άννα
25 Ασκούνης Παναγιώτης Δάσκαλος
26 Ηλιοπιερέας-Πιερράκος Παναγιώτης Δικηγόρος
27 Καζούρης Ευστράτιος Επιχειρηματίας
28 Καλύβας Ιωάννης Αντιπτέραρχος ε.α.-Ηλεκτρονικός Μηχ.
29 Κανέλλου Μαρία (Μαίρη) Νοσηλεύτρια
30 Καπαράκος Ευστράτιος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
31 Κληρονόμος Κωνσταντίνος Ιδιωτικός Υπάλληλος
32 Λανάρης Βασίλειος Πρώην Ιπτάμενος Φροντιστής
33 Μελέτη Κωνσταντίνα - Ελένη (Ελίνα) Εκπαιδευτικός- Ιδιοκτ. κέντρου ξ. γλωσσών
34 Νικία Ελένη Οικονομολόγος
35 Τσολομύτης Παντελής Ταχυδρομικός Διανομέας
Β Ο Υ Λ Α
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

36 Αγαλιώτης Ιωάννης Συνταξιούχος Δημοσίου
37 Ανδριόπουλος Μιχάλης Πολιτικός Επιστήμων
38 Αποστολόπουλος Αργύριος Εκπαιδευτικός και Συγγραφέας
39 Αργυρός Ιωάννης Στέλεχος Επιχείρησης
40 Ασημακόπουλος Νικόλαος Επιχειρηματίας
41 Βαμβασάκης Δημοσθένης Επιχειρηματίας
42 Βέργος Παναγιώτης Νέος Επιχειρηματίας
43 Γεωργιάκος Δημήτριος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
44 Γκολφινόπουλος Γεώργιος Ιατρός Ψυχίατρος
45 Γκούμα Άννα Ιδιωτικός Υπάλληλος
46 Δασκαλάκης Εμμανουήλ Οικονομολόγος
47 Δούμας Παναγιώτης Επιχειρηματίας
48 Καγεώργης Γρηγόριος Οικονομολόγος Επιχειρηματίας
49 Καραγιάν Ωσαννά (Νανά) Επιχειρηματίας
50 Κασιδόκωστας Παντελής Ξενοδόχος
51 Κοντομήτρος Χρήστος Συνταξιούχος
52 Κωνσταντινίδης Ιωάννης Τεχνικός Ιατρικών Οργάνων
53 Λελάκης Εμμανουήλ Στέλεχος Επιχειρ.-Επιχειρηματίας
54 Λιμoντζόγλου Θεόδωρος (Άκης) Έμπορος
55 Μαλτέζος Δημήτριος Εκδότης
56 Μαρίνου Γεωργία-Αναστασία (Γίτσα) Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
57 Νικηφοράκη Δήμητρα (Μίμα) Συνταξιούχος Λογίστρια
58 Νιτερόπουλος Ιωάννης Συνταξιούχος Εθνικής Τράπεζας
59 Παπαργυρίου Θεόδωρος Ιατρός Καρδιολόγος
60 Πρωτονοτάριος Δημήτριος Πολιτικός Μηχανικός
61 Ράπτης Μάρκος Επιχειρηματίας
62 Στάθης Αντώνιος Επιχειρηματίας
63 Σταμπέλου Αικατερίνη Δημόσιες Σχέσεις
64 Σπαγάκου Αγγελική Δικηγόρος
65 Σφήκα Βασιλική (Βίκυ) Ιδιωτικός Υπάλληλος
66 Σωτηρόπουλος Παναγιώτης Συνταξιούχος Επιχειρηματίας
67 Τσιριγώτη Ηλέκτρα Αρχιτέκτων ΕΜΠ
68 Τσακμάκης Αθανάσιος (Σάκης) Επιχειρηματίας
69 Φατούρου Παρασκευή (Βίβιαν) Νομική Σύμβουλος-Στέλεχος Τράπεζας
70 Φώτα Όλγα Δικηγόρος
71 Χανδράς Αλέξανδρος Αρχιτέκτων Μηχανικός
72 Χατζηστεφάνου Φιλάρετος Ηλεκτρολόγος Μηχανικός
73 Ψαλλίδας Νικόλαος Γενικός Χειρουργός
ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
74 Αμπελικάκη-Περράκη Βασιλική (Βίκυ) Φιλόλογος
75 Γεωργακοπούλου Ελπίδα Λογοθεραπεύτρια-Σύμβ. γον. & παιδ.
76 Ζερβός Φίλιππος Κυβερνήτης Πολιτικής Αεροπορίας
77 Καρακίτσου-Σταματάκη Στεφανία (Φανερωμένη) Επιχειρηματίας
78 Καφετζόπουλος Νικόλαος Διαιτολόγος Διατροφολόγος
79 Κική Ευσεβία (Έφη) Στέλεχος Επιχείρησης
80 Κορωναίος Παναγιώτης Δικηγόρος
81 Κοτρώτσου (Πάσχου) Ουρανία (Ράνια) Οικονομολόγος
82 Κουρεντζή Αναστασία (Νατάσα) Δικηγόρος
83 Μπολτσή Παναγιώτα (Γιώτα) Δικηγόρος
84 Ραγκούσης Θεόδωρος Μάγειρας
85 Στεργιόπουλος Δημήτριος Τομεάρχης ΕΛΤΑ
Β Ο Υ Λ Ι Α Γ Μ Ε Ν Η
ΔΗΜΟΤΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ

86 Γεωργουλόπουλος Διονύσιος Συνταξιούχος
87 Δήμας Ιωάννης Οστεοπαθητικός
88 Καραγεώργος Κωνσταντίνος (Ντίνος) Στέλεχος Επιχείρησης
89 Παγκοζίδης (Πανταζής) Ελευθέριος Καλλιτέχνης
90 Σκουζής Παναγιώτης Εκπαιδευτής Ναυταθλητισμού
91 Σταματέλλου Μαρία Ασφαλιστικός Σύμβουλος
ΤΟΠΙΚΟΙ ΣΥΜΒΟΥΛΟΙ
92 Δήμου Ιωάννα Εκπαιδευτικός
93 Κοκολέτσος Γεώργιος Στέλεχος Επιχείρησης
94 Λεντή – Τομοπούλου Άννα Οικονομολόγος
95 Λιανός Φαίδων Beverage Manager
96 Μαντακίδης Ιωάννης Στέλεχος Επιχείρησης
97 Παρασκευόπουλος Βασίλειος Επιχειρηματίας

 

 

 

Από το Γραφείο Τύπου